Samsung Gear A 3 Farklı Modele Sahip Olacak

Samsung meraklılarının uzun süredir beklediği Samsung’un yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear A’nın 3 farklı modele sahip olacağı ortaya çıktı. 

Samsung’un uzun süredir merakla beklenen yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear A, Temmuz ayının sonunda tekrar ortaya çıkmış ve 13 Ağustos’ta yeni Galaxy modelleri ile tanıtılacağı söylenmişti. Gear A ardından Samsung’un Hindistan’da düzenlediği Tizen Developer Summit 2015 etkinliğinde sahneye çıkmış ve bu çıkış Gear A’nın 13 Ağustos‘ta tanıtılacağına kesin ifadesi eklemişti.

Bunu da Oku : Samsung Gear A, Note 5 ile Tanıtılacak!

Gelen son haberler ise hem bu tarihi değiştirdi hem de Gear A’nın tek model olarak değil 3 fakrlı model olarak piyasaya sunulacağını ortaya çıkardı. Orijinal sisimleri SM-R720, SM-R730 ve SM-R732 olarak karşımıza çıkan Gear A modelleri Orbis S1, Orbis S2 ve Orbis Classic kod adlarına sahip ve her biri diğer kardeşinden farklı özelliklere sahip. Modellerin farklılaşmasını sağlayacak özellikler ise henüz açıklanmış değil ancak tabiki birçok tahmin bulunmakta.

Apple Watch benzeri bir kasa yapısı mı?

İlk tahmin Gear A‘nın Apple Watch benzeri spor, çelik ve altın kasalı olarak 3 farklı model ile gelebileceği yönünde. Diğer bir mantıklı tahmin ise modellerin Wi-Fi, Bluetooth ve 3G bağlantı seçenekleri ile birbirinden ayrılacak olması. Samsung cephesinden ise resmi açıklama gelmediği gibi tahminleri yalanlayan bir açıklama da gelmiş değil.

Bunu da Oku : Samsung Gear A Detayları!

Gear A’nın daha önce ortaya çıkan Rotary Ring özelliği ise akıllı saatin Apple Watch benzeri bir kasa yapısı ile satışa sunulması ağır basıyor. Son olarak Samsung Gear A’nın yarınki Unpacked etkinliğinde değil IFA 2015 etkinliğinde tanıtılması da daha yüksek ihtimal olarak gözüküyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.