Sony SmartWatch 3’ün Fiyatı Belli Oldu!

Sony’nin son akıllı saati SmartWatch 3’ün bazı teknik özellikleri ile birlikte çıkış fiyatı da belli oldu. Fiyatı belli olan Sony SmartWatch 3’ün çıkış tarihi ise hala bilinmezliğini koruyor.

Sony‘nin IFA 2014‘te görücüye çıkarttığı son akıllı saati SmartWatch 3‘ün çıkış fiyatı ile birlikte bazı teknik özellikleri de ortaya çıktı. Rakibi Motorola Moto 360 gibi 249 dolarlık bir fiyat etiketi ile Google Play‘de satışa sunulacak olan SmartWatch 3‘ün çıkış tarihi ise henüz bilinmiyor.

Sony SmartWatch3 ve SmartBandTalk Sızdı

Bilinmeyen teknik özellikler arasında gelen özellikler ise ürünün RAM ve depolama alanı gibi bilgiler içerirken üründe 512 MB RAM ve 4 GB depolama alanı bulunuyor. Bunun yanında 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli bir işlemcinin yer aldığı Sony SmartWatch 3‘te 420 mAh gücünde bir pil bulunuyor. Bu pilin SmartWatch 3‘ü iki gün ayakta tutacağı ise yeni gelen detaylar arasında yer alıyor.

1.63 inçlik bir ekranın bulunduğunu daha önceden bildiğimiz Sony SmartWatch 3 için çıkış tarihi bilinmese de önümüzdeki ay piyasada olması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.