TomTom Golfer 2 Vuruş Algılama Özelliği ile Duyuruldu!

TomTom, golf severler için geliştirdiği yeni ürünü Golfer 2’yi duyurdu. İşte, TomTom Golfer 2’nin özellikleri ve fiyatı.

Sessiz sakin bir şekilde giyilebilir ürün çalışmalarına devam eden TomTom golf severler için geliştirdiği yeni bilekliği TomTom Golfer 2‘yi duyurdu. Firma yaptığı duyuru ile birlikte ürünün, fiyatı ve çıkış tarihi bilgilerini de verdi.

Bunu da Oku : TomTom’dan Golfçülere Özel Akıllı Saat

TomTom Golfer 2, golf oynayanların oyun zevkini ve verimliliğini daha üst seviyeye çıkarmak için birçok özelliğe sahip. Üzerinde GPS bulunduran Golfer 2 bu sayede kullanıcısına yeşil saha üzerinde nerede olduğunu, topun nerede olduğunu ve deliğe göre önde, arkada veya yakınında olduğu gibi oyuncular için kritik bilgiler sunabiliyor. Aynı zamanda konuma ve diğer oyunculara göre tehlike durumlarını da bildirebilen Golfer 2, skorları da hafızasında tutabiliyor.

tomtom golfer 2 özlelikler

Ürünün en büyük özelliği ise vuruş algılama sistemi. Üzerinde bulunan ivmeölçer ve jireskop sayesinde kullanıcısının vuruşunu algılayabiliyor ve vuruş bilgilerini ekrandan gösterebiliyor. Bununla birlikte Bluetooth üzerinden sürekli kendini güncelleyen ürün TomTom’ın hazırladığı 40 binden fazla golf kursuna sahip ve vuruş algılama sistemi sayesinde bu kurslar kullanıcı ile ders olarak çalışılabiliyor.

Teknik özellikler, fiyatı ve çıkış tarihi

Kullanıcısını sürekli takip ederek gelişiminde yardımcı olmaya çalışan Golfer 2 tek bir buton ile kontrol edilebiliyor. 1.57 inçlik bir ekranı bulunan ürün GPS ile birlikte 10 saate kadar pil ömrü sunuyor. 40 metreye kadar suya dayanıklı olan Golfer 2, tasarım olarak bileği rahatsız etmeyen bir yapıya sahip.

TomTom Golfer 2 verilen bilgilere göre Mayıs ayında piyasada olacak ve çıkış fiyatı ise 199 dolar olarak belirlenmiş durumda. Daha fazla bilgi için TomTom sitesi üzerinden ürüne göz atabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.