Withings Yeni Akıllı Saati Activité Pop’u Duyurdu!

Klasik saat tasarımı ile akıllı saat geliştiren Withings markası CES 2015 etkinliğinde yeni modeli Activité Pop’u duyurdu. İşte, Witihngs Activité Pop’un detayları. 

Akıllı saatler arasında normal klasik saat tasarımı ile dikkat çeken bir marka olan Withings akıllı saati Activité ile iyi bir yol kat etmişti. Bu yolu daha da ilerletmek isteyen marka şimdi de CES 2015 etkinliğinde akıllı saati Activité‘in kardeşi olarak nitelendirebileceğimiz yeni akıllı saati Activité Pop‘u duyurdu.

Witihngs Activité Pop abisi Activité’e benzese de kordon olarak slikon kordon kullanması ürünü daha spor bir yapıya sokarken fiyatını da yüksek oranda etkilemiş durumda. Fiyat olarak 150 dolarlık bir etikete sahip olan Activité Pop  akıllı saat yine abisi gibi aktivite ve uyku takibi yapabilme özelliğine sahip. Bu özelliği ile yürüme, koşma, yüzme ve uyuma eylemlerini kendisi otomatik olarak anlayabilen Activité Pop , takip ettiği bu aktivitelerin verilerini de akıllı telefonlar ile paylaşıyor. Bu paylaşım özelliği ise şimdilik sadece iOS cihazlar ile mümkün.

Activité Pop  şık bir tasarıma sahip olsa da 30 metreye kadar su geçirmiyor. Bununla birlikte 8 ay kadar dayanabilen bataryası ile de dikkat çeken akıllı saatin gri, bej ve mavi olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunuyor. Activité Pop‘un çıkış tarihi ise Mart ayı.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.