Yeni Gear VR, Galaxy Note 7 ile Hediye!

Samsung yeni amiral gemisi Galaxy Note 7’yi satın alan müşterilerine en yeni sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR’ı hediye edeceğini duyurdu. 6 oyun da ücretsiz.

Samsung’un bu ay başında tanıttığı yeni Note modeli Galaxy Note 7 büyük ilgi ile karşılaşırken Samsung bir klasik olarak yeni amiral gemileri hediye ettiği sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR‘ı bu akıllı telefonu ile de hediye edeceğini duyurdu.

Bunu da Oku : Yeni Samsung Gear VR Tanıtıldı!

Galaxy Note 7 ile birlikte duyurulan yeni Gear VR modeli 25 Ağustos tarihine kadar Galaxy Note 7 satın alan tüm müşterilere hediye olarak verilecek. Ayrıca bunun yanında 6 adet de sanal gerçeklik oyunu hediye edeceğini duyuran Samsung bu oyunların Annie Amber, EndSpace, Esper 2, Goosebumps- Night of Scores, OceanRift ve Please, Dont Touch Anything olduğunu belirtti.

Yeni amiral gemileri ile sanla gerçeklik gözlüğü hediye etmeyi bir klasik haline getiren Samsung bu sefer oyun hediyeleri ile de çıtayı bir üst seviyeye çıkardı. Tanıtımında USB Type-C özelliği ile dikkat çeken Gear VR’ın 99 dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyor. Bununla birlikte Yeni Gear VR ile oyunların toplam maliyeti 150 doların üstünde. Bu da Samsung Galaxy Note 7 için ne kadar cömert davrandığının bir göstergesi.

Samsung Galaxy Note 7’nin özelliklerine de kısaca bakacak olursak üründe 5.7 inç Super AMOLED ekran, dördü 2.6, dördü 1.5 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli Exynos 8890 işlemci, 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı, 12 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera, 3500 mAh batarya ve Android 6.0 gibi özellikler yer alıyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.