Evcil Hayvan Takip Ürünü Koala Fon Toplamaya Başladı

Evcil hayvanların takip edilebilmesi için geliştirilen yerli Koala takip künyesi Arikovanı’nda 40 bin liralık hedefle fon toplamaya başladı.

“Türkiye’nin İlk Evcil Hayvan Takip Künyesi” sloganı ile yola çıkan Koala sloganından da anlaşılacağı üzere evcil hayvanların takip edilmesini sağlayan hayvanlar için geliştirilmiş giyilebilir bir ürün. Ürün henüz satışta değil ancak satışa çıkabilmek için 40 bin liralık hedefle fon toplamaya başlamış durumda.

Bunu da Oku : Samsung Gear VR Kontrolcüsü Yolda!

Ülkemizde girişimlere fon toplama servislerinden biri olan Arıkovanı üzerinden fon toplamaya başlayan Koala takip künyesi beraberinde Android ve iOS uygulaması sunarak evcil havyan sahiplerine hayvanlarının nereden olduğunu harita üzerinden kolayca gösterebiliyor. Bu sayede hayvanseverler hayvanlarının nerede olduğunu kolayca görüp kaybolmalarını engelleyebilecek.

koalasmart hayvan takibi

Mobil uygulamalar ile iletişimini Bluetooth ve GPS üzerinden gerçekleştiren Koala akıllı künye 60 metreye kadar Bluetooth, 60 metre üzerinde ise GPS kullanıyor. 7 gram ağırlığa sahip olan ürün bir şarj ile 3 ay kadar kullanılabiliyor.

Başta da belirttiğimiz gibi Koala ürünü şuan için Arıkovanı‘nda 40 bin liralık hedefle fon toplamaya başlamış durumda. Bugüne kadar 6.511 lira toplayan Koala’nın 49 liralık başlangıç fiyatı ile 30 günlük daha yolu bulunuyor. Buradan devam ederek ürüne ulaşabilir ve destek olabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz