8MP Kamerası ile Narrative Clip 2 Tanıtıldı!

30 saniyede bir fotoğraf çeken Narrative Clip yenilendi. Narrative Clip 2 olarakCES 2015’te tanıtılan yeni ürün 8 megapiksel kameraya, kablosuz bağlantı özelliğine ve birçok yeniliğe sahip. 

Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında en ilginç ürünlerden biri olan Narrative Clip, kullanıcısı tarafından kıyafetinin herhangi bir yerine tutturularak ayakta duran ve her 30 saniyede bir kendi başına fotoğraf çeken bir ürün. İşte bu ürün artık daha iyi özellikler ile bir abiye sahip. CES 2015 etkinliğinde tanıtılan Narrative Clip 2, 8 megapiksel kameraya, kablosuz bağlantı özelliğine, jireskopa ve daha kullanışlı bir tasarıma sahip.

Narrative Clip Fotoğrafları Webe Açıldı!

Narrative Clip 2, 5 megapikselden 8 megapiksele güncellenen kamerası ile daha iddialı fotoğraflar çekecekken lens açısı da 68 dereceden 86 dereceye çıkmış durumda. Bu sayede daha geniş ve detaylı fotoğraflar çekecek olan Narrative Clip 2, 315 mAh gücünde bataryası ile daha güçlü ve daha uzun ömürlü.

Narrative Clip 2‘ye gelen diğer yeni özellik kablosuz bağlantı özelliği de ürünün çektiği fotoğrafların daha önceden belirtilmiş Wifi noktalarında otomatik olarak aktarılması ve buluta yüklenmesini sağlıyor. Bu özellik için ise Narrative Clip 2, 8 GB‘lık depolama alanı sunuyor.  Ürüne eklenen jireskop ise ürünün fotoğraf çekimlerinde doğru açıyı ve dengeyi kurmasını sağlarken ürünün yönünü ve dönüşünü de kontrol edebiliyor. Bu sayede de daha düzgün ve net fotoğraflar elde edilmiş olacak.

1. Sayfa : Ürün yenilikleri ve özellikleri
2. Sayfa : Tasarım, fiyat ve ürün videosu

1 2

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

3 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.