Samsung Gear S3 Yola Çıktı!

Samsung’un Gear serisi akıllı saatlerinin en son üyesi olacak olan Gear S3’ten haberler gelmeye başladı. İşte, Samsung Gear S3 akıllı saatin detayları.

Samsung’un Tizen işletim sistemini kullandığı yuvarlak ekranlı ve şık tasarımlı akıllı saati Gear S2, firmaya akıllı saat pazarından istediğini almasına oldukça yardımcı oldu. Samsung‘un bu durumu devam ettirmek için yeni model üzerinde çalıştığı biliniyordu ve ilk Gear S3 haberi geldi.

Bunu da Oku : Elmas ile Donatılmış Gear S2 Geliyor!

Gelen haberin kaynağı ise Gear S2 ile tanıdığımız lüks moda markası Grisogono’nun yetkilileri oldu. Bilindiği üzere Samsung geçtiğimiz Mart ayında Baselworld 2016 etkinliğinde elmaslarla donatılmış Gear S2 modelini tanıtmış ve bu modelin ortağının da Grisogono markası olduğunu belirtmişti. Şimdi ise Grisogono yetkilileri Samsung’un yeni akıllı saati Gear S3 üzerinde çalıştığını ve yine lüks modelin kendileri ile geliştirileceğini paylaştı.

Bu açıklama üzerine Samsung‘dan bir açıklama gelmedi ancak belirtilenlere göre Samsuıng, Gear S3 akıllı saatin tanıtımını bu yıl Eylül ayında Berlin’de düzenlenecek olan IFA etkinliğinde tanıtacak. Lüks Gear S3’ün tanıtımı ise 2017 yılına sarkacak ve Gear S2’de olduğu gibi Baselworld etkinliğinde tanıtılacak.

Gelen bilgiler arasında Gear S3‘ün tasarım olarak nasıl bir yapıda olacağı ve donanım olarak neler getireceği ise henüz bilinmiyor. Yaz aylarının ortasında muhtemelen akıllı saatin ilk görüntüleri ortaya çıkacaktır.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.