Eski Pebble’lar için Timeline Arayüzü Geldi!

Pebble geçtiğimiz günlerde klasik Pebble ve Pebble Steel modelleri için duyurduğu Timeline arayüzünü yeni güncelleme ile akıllı saatlere getirdi.

Akıllı saat pazarının giderek karışan yarışında liderliğe oynayan Pebble hafta başında ilk akıllı saati klasik Pebble ve Pebble Steel için Pebble Time akıllı saat modelleri ile sunduğu Timeline arayüzünü getireceğini duyurmuştu. Dün ise bu akıllı saat modelleri için yazılım güncellemesi yapıldı.

Bunu da Oku : Eski Pebble Modelleri için Timeline Arayüzü Geliyor!

Pebble yaptığı güncelleme ile klasik Pebble ve Pebble Steel akıllı saatlerinin işletim sistemini 3.0‘a yükseltirken sözünü verdiği özellikleri de akıllı saatlere getirdi. Güncelleme sayesinde Timeline arayüzüne kavuşan eski Pebble modelleri artık geçmiş, şimdiki ve gelecek zaman içerisinde kolayca gezinebilecek. Bu özellikle ile gelen diğer bir özellik ise kullanıcıların bu Timeline‘a istedikleri uygulamaları bildirimleri için ekleyebiliyor olmaları oldu.

3.0 güncellemesinin getirdiği diğer özellikler arasında ise en fazla 8 uygulama yükleyebilme limitinin kaldırılması ve arayüz içerisinde yeni animasyon geçişleri ve uygulama ikonlarının yeni tasarımlar ile gelmesi yer alıyor.

Yeni güncelleme nasıl yüklenir?

Hem Android hem de iOS kullanıcıları için aynı anda sunulan 3.0 güncellemesini eski Pebble akıllı saatlere yüklemek ise biraz zahmetli. Bunun sebebi ise Pebble’ın bu güncellemeyi Pebble Smartwatch uygulaması üzerinden değil de Pebble Time uygulaması üzerinden veriyor olması. Bu yüzden kullanıcıların önce Pebble Smartwatch uygulamasını silmesi ardından Pebble Time uygulamasını yükleyerek akıllı saatlerini güncelleme için eşleştirmeleri gerekiyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.