Tommy Hilfiger’dan Akıllı Saat Geliyor!

HP ile akıllı saat işbirliği yapan Movado, Baselworld 2016’da bazı açıklamalarda bulundu. Movado etkinlikte Tommy Hilfiger markası taşıyan bir akıllı saatin siyallerini verdi.

Teknoloji devi HP bilindiği üzere akıllı saat pazarında Engineered by HP sistemi ile akıllı saat geliştirmek isteyen markalar ile teknoloji işbirliği yapıyor. Movado, Titan ve Micheal Bastian gibi ünlü saat üreticileri bu markalardan bazıları. Movado ise çıtayı biraz daha yükselterek kendisi diğer markaların akıllı saatlerini geliştirmek istiyor.

Bunu da Oku : HP’den Kadınlara Özel Akıllı Saat!

Baselworld 2016‘da sahneye çıkan Movado yeni saat modellerini gösterdi ve akıllı saat pazarı için de oldukça önemli açıklamalarda bulundu. Movado içerisinde Tommy Hilfiger, Coach, Hugo Boss, Lacoste, Juicy Couture ve  Scuderia Ferrari gibi markaların bulunduğu bir grup lüks marka için akıllı saat geliştirme planlarının bulunduğunu açıkladı.

Movado’nun yaptığı bu açıklama tabiki HP‘ye de kapsıyor. Bunun sebebi ise Movado‘nun akıllı saatinde dahi HP’nin Engineered by HP sistemi ile bulunması yer alıyor. Tahminlere göre belirtilen bu markaların akıllı saatlerini HP ve Movado ortak olarak geliştirecek. Yazılım ve teknoloji kısmını HP’nin, tasarım ve moda kısmını ise Movado’nun halledeceği bu ürünlerde ise Tommy Hilfiger, Hugo Boss ve Lacoste gibi markalar yer alacak.

Ürünlerin resmi bir şekilde çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmiyor ancak tahminlere göre bu ürünler geliştirilme aşamasında ve bu yıl içerisinde birçok marka ürünleri kullanıcıya sunacak. Bakalım ilerleyen günlerde adı geçen bu markalardan akıllı saatler üzerine ne gibi açıklamalar gelecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.