Huawei’den 2016’ya İki Akıllı Saat Geliyor!

Çinli mobil devlerden Huawei’in 2016 yılı için giyilebilir teknoloji planı ortaya çıktı. Çıkan plana göre Huawei 2016’yılında biri bayanlara yönelik iki akıllı saat çıkaracak.

Giyilebilir teknoloji pazarına TalkBand isimli akıllı bilekliği ile adım atan ve bu pazardaki başarısını Huawei Watch isimli akıllı saati ile gösteren Çinli mobil üretici Huawei’in 2016 yılında da giyilebilir teknoloji ürünlerine devam edeceği ortaya çıktı.

Bunu da Oku : Huawei Honor Band Zero’yu Duyurdu!

Gelen bilgilere göre Huawei 2016 yılında biri bayanlara özel olmak üzere iki akıllı saat piyasaya sürecek. Bayanlara özel olarak geliştirilecek olan akıllı saat Ocak ayında gerçekleşecek olan CES 2016‘da tanıtılacak ve Huawei Watch‘tan izler taşıyacak. Bununla birlikte akıllı saatin bayanlara yönelik olmasından dolayı daha farklı kasa rengi, kayış seçenekleri ve saat arayüzlerinin gelmesi bekleniyor.

Huawei’in 2016 yılında tanıtacağı diğer akıllı saat ise Huawei Watch’un devamı niteliğinde ve ismi Huawei Watch 2016 olacak. Yılın diğer yarısında tanıtılacak olan bu akıllı saatin en büyük ve en dikkat çeken özelliği ise hücresel bağlantı özelliğinin yer alması ile bağımsız bir akıllı saat olacak olması.

Bunu da Oku : LG Watch Urbane LTE 2 İptal Edildi!

Huwaei’in akıllı saatleri hakkında daha fazla bilgi bulunmazken bu haberin gelmesi ortaya ilginç bir durumu da çıkarttı. Bu durum ise Huawei Watch 2016‘nın hücresel bağlantısı sayesinde Android Wear’lı ilk bağımsız akıllı saat olabilecek olması. Bilindiği üzere LG Watch Urbane 2 LTE Android War’ın ilk bağımsız akıllı saati olacakken çıkışına az bir süre kala iptal edilmişti.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.