Konusunun Uzmanından Yeni Akıllı Saat

Spor, fizyoloji ve elektronik alanında uzun yıllardır çıkarttığı ürünlerle tanınan Polar, yeni akıllı saati ile teknolojiseverlerin bir kez daha karşısına çıktı.

Giyilebilir teknolojinin en önemli elemanlarından akıllı saatlerin sporculara yönelik olarak çalışmalar yaptığını biliyoruz. Bir süredir hemen her akıllı saat koşucuların emrinde ve bu sporu yaparken istenilen tüm istatistikler bu akıllı saatlerle tutulabiliyor.

En önemli özelliği GPS destekli olması olan Polar M200 özellik olarak piyasadaki ürünlerle benzer yeteneklere sahip. Polar daha önce de akıllı saat ve bileklik tasarımları yapmasına rağmen özellikle kalp ritmi takibi konusunda markasının adına güveniyor.

phphpnnte

Polar M200‘ün yetenekleri arasında ise katedilen mesafeyi hesaplama, hız, süre, harcanan kalori gibi verilerin takibi kolayca yapılabiliyor. Polar M200‘ün en güvendiği özelliklerden birisi de kişisel koşu antrenörünü içinde barındırması.

Bunu da Oku: Polar Akıllı Saat’den Strava Hamlesi

Kişisel verilerinizi baz alarak oluşturulan verileri sizin antrenman programınız olarak sunabilen Polar M200‘ün bataryası da oldukça tatminkar. Tek şarjda 6 güne kadar kullanım vaadi bu akıllı saati bu alanda ön plana çıkarıyor.

Yeşil, Sarı, Siyah, Beyaz, Kırmızı olmak üzere 5 farklı kayış seçeneği sunan Polar M200‘ün fiyatı da belli oldu. Ekim ayının sonunda piyasaya sürüleceği belirtilen ürünün Avrupa fiyatı 149 euro, Amerika Birleşik Devletleri fiyatı ise 149 dolar.

Yukarıdaki videoda Polar M200‘ün tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.