Lenovo’nun Akıllı Bilekliği Detaylandı!

Popüler bilgisayar üreticisi Lenovo’nun akıllık bilekliği detaylandı. Lenovo SmartBand SW-B100 ismi ile Lenovo sitesinde ortaya çıkan akıllı bileklik hem iOS hem de Android platformunu destekliyor.

Ay başında ünlü bilgisayar üreticilerinden ilk sıralarda yer alan Lenovo‘nun bir akıllı bileklik üzerinde çalıştığını ve ilk görüntülerinin geldiğiniz sizlere aktarmıştık. Şimdi ise ortaya çıkan bu akıllı bileklik Lenovo‘nun sitesinde detaylı bir şekilde ortaya çıktı.

Hem iOS hem Android

Lenovo SmartBand SW-B100 ismi ile sitede yer alan akıllı bileklik için resmi bir açıklama henüz gelmiş değil. Bu yüzden ürünün bazı bilgileri yine bilinmiyor. Ürünün gözükmesi ile ortaya çıkan bilgiler akıllı bilekliğin bir fitness ürünü olduğunu ve hem iOS hem de Android cihazlar ile birlikte çalışabileceğini gösteriyor.

Fitness ürünü olarak atılan adımı, yakılan kaloriyi, gidilen mesafeyi gösterebilen Lenovo‘nun akıllı bilekliği bu bilgiler size günlük, haftalık ve aylık periyotlar şeklinde düzenli bir şekilde hatırlatma yaparak sunuyor. Bunların yanında kalp hızını da ölçebilen ürün uyku alışkanlıklarını da takip edebilen bir yapıya sahip.

Bildirimler burada!

Lenovo SmartBand SW-B100 bir akıllı bileklik olsa da akıllı saatmiş gibi davranarak akıllı telefona gelen mesaj, arama ve hatırlatma gibi bildirimleri kendisi üzerinden gösterebiliyor. Ekranı yeterli büyüklükte olmadığı için ise bu bildirimler sadece başlık olarak kalıyor olacak ve bildirimin içeriği gözükmeyecek.

Ürün hakkında bilgiler bu şekilde iken ürünün çıkış tarihi ve fiyatı henüz bilinmeyen bilgiler arasında. Turuncu ve mavi renk seçeneği ile gelecek olan ürün bu haliyle dahi geçer not almış durumda.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.