Nokia OZO VR’ın Fiyatına 15 bin Dolarlık İndirim!

Nokia’nın profesyonel çekim ve sinema çekimi için satışa çıkarttığı OZO VR 360 derece kameranın fiyatında hatırı sayılır bir indirime gidildiği açıklandı.

Nokia’nın uzun süre önce piyasaya sürdüğü ve profesyonel çekimler için bir çok maç yayını ve filmlerde boy gösteren OZO VR kamerada yüksek ölçekli indirim yapıldığı açıklandı.

Cep telefonu sektörü lideriyken işlerin ters gitmesinin ardından satılan Nokia farklı alanlarda faaliyetlerini göstermeye başlamıştı. Bunun ilk adımı olarak da geleceğin teknolojisi sanal gerçekliğe adımını OZO VR ile atan Nokia önemli bir indirim yapacağını duyurdu.

Özellikleri ve kullanım alanlarıyla oldukça talep gördüğü belirtilen Nokia OZO VR‘ımn 15 bin dolarlık bir indirime gittiği belirtildi. 2016 Mart’ında 60 bin dolar fiyat etiketiyle satışa sunulan üründe bu indirim gerçekleşme nedeni olarak bir çok gerekçe gösteriliyor.

Bunu da Oku: Nokia OZO VR’ın Fiyatı ve Özellikleri Açıklandı!

Profesyonel çekim imkanı sunan kameranın daha fazla satış adedi gerçekleştirmesinin yanı sıra yakın zamanda Çin pazarına da girecek olmasından dolayı böyle bir kararın verileceği belirtildi.

Bu indirimin ardından fiyatı 45 bin dolara düşürülen kameranın satışı halen Avrupa ve Amerika’da devam ediyor.

ozo-press-photo-nature-1

Ürünün özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse 500 GB dahili depolama, 360×180 görüş açısı 3D çekim, Wi-Fi ağı üzerinden kontrol edilebilme, 8 mikrofonlu ve 4.2 kilogram ağırlığında.

Ürünün Türkiye üzerinden direkt satışı ise bulunmuyor. Üstteki videoda Nokia OZO VR tanıtımını izleyebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.