Swatch Touch Zero One Duyuruldu!

Popüler lüks saat üreticilerinden Swatch, akıllı saat kervanına katıldığını Touch Zero One isimli dokunmatik akıllı saati ile duyurdu. İşte, Swatch Touch Zero One detayları.

2014 yılının yaz aylarından beri ünlü lüks saat üreticisi Swatch‘ın akıllı saat pazarına katılmak istediğini ve bunun için akıllı saatler üzerinde çalıştığı haberlerini duyuyoruz. Nihayet duyulan bu haberler doğrulandı ve Swatch spor odaklı ve dokunmatik ekranlı akıllı saati Touch Zero One‘ı duyurdu.

Akıllı saat pazarında fazla bir hedefi bulunmayan Swatch Touch Zero One spor odaklı bir saat olarak lanse edilse de aslında daha çok voleybolculara özel bir akıllı saat. Böyle bir ifadenin sebebi ise akıllı saatin topa vuruş hızı, vuruş sayısı ve hareket sayısı gibi voleybola özel bilgileri takip etmesi.

Voleybol sporunun dışında normal sporlarda da rahatlıkla kullanılabilecek olan Swatch Touch Zero One, atılan adım sayısı, yakılan kalori ve gidilen mesafe gibi bilgileri de takip edebiliyor. Tüm bu aktivite takip bilgileri akıllı saatin dokunmatik ekranından kontrol edilebileceği gibi akıllı saatin akıllı telefon bağlantısı sayesinde mobil uygulamalarından da rahatlıkla kontrol edilebilecek.

Şuan için sadece sarı rengi bulunan Swatch Touch Zero One‘ın ilerleyen zamanlarda yeni renk seçeneklerinin ortaya çıkacağı biliniyor. Önümüzdeki aylarda piyasada olması beklenen Swatch Touch Zero One‘ın fiyatının da 160 dolar civarında olacağı tahmin ediliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.