TomTom 5 Giyilebilir Ürününü Türkiye’de Satışa Sundu

Navigasyon ürünlerine ile tanınan TomTom firması içerisinde TomTom Touch ve TomTom Runner’ın bulunduğu 5 giyilebilir ürününü Türkiye’de satışa sundu.Navigasyon ve GPS tabanlı ürünleri ile bilinen TomTom firması bu ürünlerle birlikte son zamanlarda giyilebilir teknoloji ürünlerine de odaklanmış durumda. En son olarak TomTom Adventurer isimli akıllı saatini duyuran firmanın giyilebilir ürün listesinde 20’ye yakın ürün bulunuyor. Bu ürünlerden 5 tanesi ise resmi olarak Türkiye’de satışa sunuldu.

Bunu da Oku : TomTom’dan Yeni Outdoor Akıllı Saat Adventurer

TomTom’un Türkiye’de satışa sunduğu ürünler arasında TomTom Runner, TomTom Runner Cardio, TomTom Runner Cardio + Music, TomTom Runner Cardio + Music + Headphones ve dünyanın ilk kas ve yağ oranı ölçümü yapabilen aktivite takipçisi TomTom Touch yer alıyor.

Kısa ürünlere bakacak olursak TomTom Touch ürünü şık tasarıma sahip yukarıda da söylediğimiz gibi dünyanın ilk yağ ve kas oranı ölçümü yapabilen aktivite takipçisi bir akıllı bileklik. Birçok sporun takibini yapabilen üründe nabız ölçer de bulunuyor.

TomTom Runner ürünü ise GPS tabanlı aktivite takibi yapabilen bir akıllı saat. 40 metreye kadar suya karşı dayanıklı olan TomTom Runner akıllı saat yine birçok spor ile entegre bir şekilde çalışabiliyor. Bu akıllı saatin türevlerinden olan TomTom Runner Cardio ek olarak nabız ölçere, TomTom Runner Cardio + Music ek olarak müzikler için 3 GB’lık depolama alanına ve TomTom Runner Cardio + Music + Headphones ise ek olarak Bluetooth kulaklığa sahip.

Bunu da Oku : Vücut Analizi Yapabilen Akıllı Bileklik Duyuruldu

Türkiye’de satışa sunulan bu TomTom giyilebilir ürünlerin fiyat listesi ise TomTom Touch 699 lira,  TomTom Runner 699 lira,  TomTom Runner Cardio 949 lira,  TomTom Runner Cardio + Music 1199 lira ve  TomTom Runner Cardio + Music + Headphones ise 1399 lira şeklinde.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.