Vücut Analizi Yapabilen Akıllı Bileklik Duyuruldu

Ön satışa açılan TomTom Touch isimli akıllı bileklik vücut değerlerini sizin için analiz ediyor ve vücut yağ oranınızı ve vücut kas oranınızı sizin için ölçümlüyor.

Giyilebilir teknoloji ürünlerinin marifetleri saymakla bitmiyor. Her geçen gün yeni çıkan ürünler farklılıklarını ortaya koymak adına ilgi çekici özellikleri bünyesinde tutmaya çalışıyor. Bu kez de vücudunuz üzerinde yapılan ölçümlemeleri bir bütün halinde değerlendirebilen akıllı bilekliğin tanıtımı gerçekleştirildi.

Adım sayma, uyku düzeni, kalp ritmi ölçümü gibi klasik ölçümlemelerin vücut analizi yapması dünyada bir ilki gerçekleştiriyor. TomTom Touch isimli bu akıllı bileklik kullanıcının vücut değerleri ölçümleri ile vücudun yağ oraınını yanı sıra kas miktarı bilgilerini oluşturabiliyor.

Kas oranı ve vücut yağ endeksi gibi verileri elde etmek için normalde ufak çaplı bir çalışma gerçekleştirmek gerekiyor. TomTom Touch sayesinde yapılan ölçümlemeler anında vücudunuzun yap oranı ve kas oranının olması gerektiği ölçüleri size verebiliyor.

tomtom

Bunu da Oku: Maçta Akıllı Bileklik Taktı Ceza Aldı

Ürünün en büyük özelliklerinden birisi de iki farklı kayış seçeneği olması. Bileğinizin ölçüsüne göre isterseniz küçük, isterseniz daha geniş ölçülü kayışı edinebilmeniz mümkün.

Ayrıca farklı renk seçenekleri ile de istediğiniz tarzda TomTom Touch‘ı kullanabileceksiniz.

Ürünün ayrıca 24 saat sizin verilerinizi kontrol altında tutabildiğini ve akıllı telefonların bildirimlerini de gösterdiğini söyleyelim.

Ürünün fiyatı ise 129.99 dolar tutarında. Şuanda ön siparişe açık olan ürünün kısa süre içerisinde satışa çıkarılması tahmin ediliyor.

636044512138747319BC

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.