Will.i.am ve Gucci’den Giyilebilir Teknoloji Ortaklığı!

Müzik dünyasının ünlü ismi Will.i.am ve lüks marka dünyasının ünlü ismi Gucci ortak bir giyilebilir teknoloji ürünü geliştireceğini duyurdu. İşte, Will.i.am ve Gucci işbirliğinin detayları.

Will.i.am kendi firması i.am+ ismi altında Puls isimli bir akıllı saat geliştirmiş ve geçtiğimiz Aralık ayında bu akıllı saati satışa sunmuştu. Bu anlamda ilk giyilebilir teknoloji ürününü piyasaya sunan Will.i.am hem uzmanlardan hem de kullanıcılardan olumsuz notlar almayı başarmış ve akıllı saati ile iyi bir satış grafiği yakalayamamıştı.

Bunu da Oku : Will.i.am Puls’a Dair Her Şey!

Hangi giyilebilir teknoloji ürünü?

Will.i.am‘in hem üründe hem de satışta başarılı olamaması tartışılır ancak müzik adamı dersine iyi çalışmış olacakki dünyaca ünlü lüks moda markası Gucci’yi yeni geliştireceği giyilebilir teknoloji ürünü için masaya oturtmayı başarmış. Buradan bir işbirliği çıkaran Will.i.am kendi firması i.am+’ın teknolojisini, Gucci‘nin ise moda duruşunu kullanarak bilekler için akıllı bir ürün geliştireceğini duyurdu.

Firmalardan nasıl bir giyilebilir teknoloji ürünü geliştirileceğine dair bir haber gelmese de geliştirilecek ürünün Puls akıllı saatinden yola çıkılarak geliştirileceği ve bu saatten izler taşıyacağı biliniyor. Bununla birlikte gelecek ürünün akıllı telefonlardan bağımsız bir şekilde çalışacağı tahmin ediliyorken ürünün aktivite takibi, arama yapabilme ve cevaplayabilme, e-posta okuma yanıtlama, harita ve müzik gibi özelliklerinin olacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.