Apple Watch Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Apple, basın mensuplarına yolladığı bir davetiye ile 9 Mart tarihinde bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Apple bu etkinlikte akıllı saati Watch’ı tanıtarak, satış tarihini açıklayacak.

CEO Tim Cook‘un akıllı saatleri Watch‘ı Nisan ayında satışa çıkaracaklarına dair bir açıklamayı daha önce öğrenmiştik. Şimdi ise Apple Watch‘ın net çıkış tarihinin duyurulacağı etkinliğin tarihini öğrendik.

Bunu da Oku :  Apple Watch Nisan’da Piyasada Olacak!

Apple‘ın basın mensuplarına yolladığı Spring forward başlıklı bir davetiye ile ortaya çıkan etkinlik, davetiyeye göre 9 Mart tarihinde gerçekleştirilecek. San Francisco‘da düzenlenecek olan bu Spring forward etkinliği Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak.

iPhonedo‘nun verdiği bilgilere göre Apple‘ın düzenleyeceği bu etkinliğin başlığı Spring forward, ileri zıplama, saatin kurgu mekanizması ve ilk bahar anlamına geliyor. Bir başlık, iki kelime ve üç anlam ile yeni ürünü Watch’ı ifade eden Apple yine çok yerinde bir slogan seçmiş.

9 Mart tarihi geldiğinde Apple Watch tanıtımı ve detayları için biz burada olacağız. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız. Ön sıralardan yerinizi kapmayı unutmayın.

apple_event_spring_forward

Apple Watch etkinliği davetiyesi.

 

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz