Apple Watch’a 3 Ülke Daha Eklendi!

Apple akıllı saati Apple Watch’un yeni ülkelerde satışa çıkması ile birlikte 3 yeni ülkeye daha geleceğini açıkladı. İşte, Apple Watch’un geleceği 3 yeni ülke.

Apple Watch ilk olarak 24 Nisan tarihinde içerisinde ABD, İngiltere ve Kanada gibi ülkelerin bulunduğu 9 ülkede satışa çıkmıştı. Ardından 26 Haziran‘da İtalya, Meksika ve Singapur gibi 7 ülkede daha satışa sunulan Apple Watch şuanda toplamda 16 ülkede resmi olarak satışta. Apple’dan gelen haber ise bu sayının kısa zamanda 19 olacağı yönünde.

Bunu da Oku : Apple Watch 7 Yeni Ülkeye Açılıyor!

Apple Watch‘un 26 Haziran’da yeni ülkelerde satışa sunulması ile birlikte bir açıklama yapan Apple, içerisinde Hollanda, İsveç ve Tayland’ın bulunduğu 3 yeni ülke için 17 Temmuz tarihini işaret etti. 17 Temmuz itibari ile bu 3 yeni ülkede de satışa sunulacak olan Apple Watch bu tarihten sonra toplamda resmi olarak 19 ülkede satışa sunulmuş olacak.

Bu haber Apple meraklıları için iyi olsa da ülkemiz için o kadar da iyi değil. Bunun sebebi ise Mayıs ayından beri Apple Watch’un resmi olarak ülkemize gelmesinin beklenmesi. Yeni duyuru ile de Türkiye‘nin adının duyulmaması ise Apple Watch‘un yaz aylarından sonra ülkemize gelecek şeklinde bir algı oluşturdu.

Bunu da Oku : Markafani, Apple Watch’a Dayanamadı!

Hali hazırda çeşitli online alışveriş siteleri Apple Watch satışına başladı. Bakalım hem bu satışlar hem de kullanıcıların beklemesi Apple‘dan ülkemiz için bir hamle getirecekmi.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz