Fitbit Charge 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Giyilebilir teknoloji devlerinden Fitbit en son tanıttığı aktivite takipçisi Fitbit Charge 2’nin çıkış tarihini açıkladı. 

Aktivite takipçisi ürünleri ile tanıdığımız ve giyilebilir teknoloji pazarının lider oyuncularından biri olan Fitbit geçtiğimiz Ağustos ayında yeni aktivite takipçisi Fitbit Charge 2‘yi tanıtmıştı. Firma ürünün merakla beklenen çıkış tarihini ise geçen hafta açıkladı.

Bunu da Oku : Fitbit İki Yeni Model Tanıttı

Fitbit’in yaptığı açıklamaya göre Fitbit Charge 2 değiştirilebilir klasik kayışta siyah, mavi, turkuaz ve mor renkleri ile birlikte satışa sunulacak. Ayrıca aktivite takipçi için 29 dolarlık fiyatları ile lüks deri kayışlarda ürünün satışının ardından satışa sunulacak. Daha önce 149 dolarlık fiyatını bildiğimiz Fitbit Charge 2 ise bugün itibari ile satışa sunuldu.

Fitbit.com üzerinden dünya geneli satışa sunulan Fitbit Charge 2  ve Amerika, Avustralya, Hong Kong, Asya, Yeni Zelanda, Çin ve Avrupa ülkelerinde Amazon,Best Buy, ve Target gibi perakende mağazalarında satışa sunuldu. Japonya, Latin Amerika ve Kore gibi ülkelerde ise ülkelerin kendi perakende markalarında Ekim ayı içerisinde satışa sunulacak olan Fitbit Charge 2 bu ülkelerde de aynı fiyata sahip olacak.

Üzerinde GPS, nabız ölçer gibi teknolojiler barındıran Fitbit Charge 2, 17 farklı spor aktivitesinin takibini yapabiliyor. iOS ve Android ile entegre çalışabilen ürün üzerinde bulunan ekranı sayesinde akıllı telefonlardan aldığı bildirimleri de gösterebiliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.