Pebble’dan İki Yeni Model ve Fiyatları

Akıllı saat ve akıllı bileklik konusunda kendisine özgü bir tarzı olan Pebble, iki yeni modeli ile karşımıza çıktı.

Pebble iki yeni akıllı saatini kullanıcılarına duyurarak bir süredir devam ettirdiği suskunluğunu da bozmuş oldu.

Fitbit ve Apple Watch ile rekabet halinde olan ancak Avrupa’ya fazla açılmayan Pebble iki yeni modelini birden kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Kickstarter‘da başlatılan kampanyada ve kullanıcıların yorumları ile ürünler üzerinde etkili olacak yorumları ile Pebble 2 ve Time 2 duyurulmaya başlandı.

Bunu da Oku: Pebble, Çalışanların 4’te 1’ini İşten Çıkaracak!

Öncelikle Pebble 2 ve Time 2 modellerinin akıllı bileklik ve akıllı saat arasında seçim yapmakta zorlananlar için tasarlandığını söyleyebiliriz. Her iki üründe de hem akıllı bileklikle hem de akıllı saat ile yapılabilecekler neredeyse eşit durumda.

Günlük hatırlatmalar, aktivite planlayıcı, özel gün hatırlatıcı gibi günlük planlamalarını kusursuz yerine getirebilmenin yanında, kalp atış hızı, tırmanma, koşma gibi egzersizlerinizi doğru ve sağlıklı şekilde yapma gibi özellikleri de içerisinde barındırıyor. İlk belirlemelere göre batarya kullanım süresi tam olarak açıklanmazken 30 metreye kadar su geçirmeme, iOS ve Android ile tam uyumlu çalışması.

Pebble 2’nin fiyatının 99 dolar ve Time 2’nin ise 169 dolardan satışa sunulacağını hatırlatalım.

a0baf7735041c70f7bab6868b992957f_original 7d764f09ddd7a768127fbaf7647001ed_original

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz
  1. 2016 Yılında Giyilebilir Teknoloji'de Neler Oldu? | Wearlogy 4 Ocak, 2017 at 14:29 Cevapla

    […] Mayıs aynının ortasında Google I/O etkniliği ile birlikte tekrar hareketlenen giyilebilir teknoloji pazarı Android Wear 2.0‘ın duyurulması ile oldukça heyecanlandı. Ancak bu heyecan Google’ın sanal gerçeklik platformu DayDream’i duyurması ile daha da katlandı. Ay sonuna doğru ise Pebble yeni akıllı saat modelleri Pebble Time 2 ve Pebble 2 için Kickstarter‘da fon toplama başladı. […]

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.