Pebble Yuvarlak Ekranlı Akıllı Saatini Tanıttı!

Akıllı saat pazarının önemli isimlerinden biri olan Pebble geçtiğimiz günlerde yuvarlak ekranlı yeni akıllı saati Pebble Time Round’u tanıttı. İşte, Pebble Time Round hakkında ilk bilgiler.

Hayatına bir Kicstarter projesi olarak başlayan şimdi ise akıllı saat pazarında liderliğe oynayan Pebble sessiz sedasız bir şekilde geliştirdiği yuvarlak ekranlı akıllı saati Pebble Time Round‘u tanıttı. Pebble Time Round’un en büyük özelliği ise dünyanın en ince ve en hafif saati olarak lanse edilmesi.

7.5mm kalınlığa ve 28 gram ağırlığa sahip olan Pebble Time Round e-paper renkli yuvarlak ekranı ile şık bir tasarım sunarken 14mm ve 20mm olarak iki farklı kasa tipi sunuyor. Piyasada bulunan yuvarlak akıllı saatlere göre biraz daha küçük boyutlarda ve daha küçük bir ekrana sahip olan Pebble Time Round kasada siyah, gümüş ve roze altın renk seçenekleri sunarken kayışlarda ise hem metal hem de deri kayış seçenekleri sunuyor olacak.

2 gün batarya ömrü!

Pebble akıllı saatleri arasında kişiselleştirilebilirliğin en yüksek olduğu Pebble Time Round akıllı saat yine diğer Pebble saatlerine göre az denilebilecek seviyede 2 günlük bir pil ömrü sunuyor. Sadece 15 dakikada şarj olabilen Pebble Time Round akıllı telefonlardan ve uygulamalardan bildirimler de gösterebilirken akıllı saat ses ile de kontrol edilebiliyor. Ürün ufak yapısı itibari ile suya karşı dayanıklı olmasa da belirli su temaslarına karşı dayanıklılık da gösterebiliyor.

Pebble Time Round hem Pebble’ın kendi sitesi üzerinden hem de Amazon üzerinden deri kayışlı model için 249 dolar, metal kayışlı model için ise 299 dolarlık fiyat ile ön siparişe açılmış durumda. Ön siparişlerin kullanıcıların eline ulaşma tarihi ise Kasım olarak belirlenmiş durumda. Durum ABD için böyleyken İngiltere için 2015 sonu, Avrupa ülkeleri için ise 2016 başları olarak bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz